Výcvik


Nabízíme výchovu a výcvik všech plemen pejsků a kříženců. Přípravu na svody, bonitace a výstavy.

Výchova je zaměřena na pejsky již od 5 měsíců. Náročnost výcviku se řídí dle věku psa a stupně vycvičenosti. Pomůžeme s jakýmkoli výcvikem, pokud neohrožuje zdraví psa.

Vše probíhá buď v soukromých hodinách: majitel se svým pejskem dochází na hodiny, kde si s pejskem cvičí sám pod odborným vedením. Případně školený instruktor s jednotlivými cviky pomůže, nebo je předvede na svém psovi.

Nebo si majitel nechá pejska vycvičit. To je výcvik s ubytováním. Tento výcvik je po dobu 17 až 21 dnů. Pes je ubytovaný v hotelu AX a každý den se cvičí na nedalekém cvičišti "U Puntíků". S majitelem je sepsána smlouva a během výcviku se majitel informuje, jak pejsek prospívá. Po ukončení výcviku se pes majiteli předvede na výcvikovém středisku U Puntíků. Pak je pejsek majiteli předán. Což je stvrzeno podpisem.
Výcvik je zaměřen na základy poslušnosti, ovladatelnost pejska mezi ostatními psy a v rušném prostředí. Dále pomůžeme s nervově labilními jedinci, ale to vždy ve spolupráci s ošetřujícím veterinárním lékařem.

Výchova a výcvik pejsků probíhá v příjemném prostředí na cvičišti "U Puntíků" v areálu psího hotelu.

Více informací naleznete na stránkách našeho cvičiště: